Vitajte v našej predajni!

Nákupný košík Položky: 0 Suma: 0,00 €

Kto sme

Spoločnosť SITCOMFORT vznikla s cieľom ponúknuť zákazníkom predovšetkým sedací nábytok od veľkých renomovaných výrobcov. „ Dostupný Komfort“ je hlavným heslom pri výbere tovaru do našej ponuky. Inšpirovali nás požiadavky mladých zákazníkov, ktorí potrebujú zariadiť svoj prvý byt alebo podnájom. Hlavnou požiadavkou v tomto prípade je svieži tvar, príjemný komfort, funkčnosť a nízka cena.

V našej ponuke vždy nájdete sedacie súpravy, sedačky, pohovky a kreslá od veľkých európskych výrobcov, ktoré podliehajú prísnym európskym normám na použité materiály a výrobu. Naše viac ako 20 ročné skúsenosti s predajom sedacích súprav a sedačiek, plné logistické zabezpečenie a spolupráca s veľkými výrobcami nám umožňuje vytvoriť konkurencieschopnú ponuku najmä pre mladých ľudí.

SITCOMFORT je skupina fanatikov do sedačiek, ktorá Vám na základe svojich vedomostí a skúseností poradí najideálnejšie riešenie do Vášho interiéru. Tak ako uvádzame aj v texte nášho loga : "Užite si pohodlie", už aj objednávka a dodanie bude pre Vás pohoda. Sme Vám k dispozícii počas celého procesu od objednávky až po dodanie. Pomôžeme Vám s výberom a odporučíme ideálne riešenie. Ak teda hľadáte sedaciu súpravu, sedačku, pohovku alebo kreslo, smelo sa na nás obráťte.

Newsletter

Kontakt

SITCOMFORT s.r.o.
Vnútorná okružná 1196/45
945 01 KOMÁRNO

Nájdete nás aj na

Facebook

Facebook

SitComfort © 2012 - 2022. All Rights Reserved. Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.